Rosół z białą fasolą

IMG_20150224_210636

IMG_20150224_210848

Dziś przedstawiam ciekawą inspirację na zupę- ROSÓŁ– królewską zupę, która tradycyjnie bardzo często gości na polskich stołach w czasie niedzielnych obiadów. Dotychczas na blogu omawiałam technikę gotowania rosołu, prezentowałam także recepturę na „rosół inaczej w orientalnej nucie”, a także umieściłam przepis na „Rosół z klopsikami/ mięsnymi gałkami o tradycyjnym smaku

– Wszystko znajdziecie w Poście z dnia  07.11.2014:

Rosół

Dlatego dziś nie będę opisywać już całej procedury gotowania rosołu- jeśli są jeszcze jakieś wątpliwości, zachęcam do zapoznania się z wcześniej podanym wpisem.

Proponuję natomiast wypróbować rosół z makaronem podany razem z osobno ugotowaną białą fasolą. W taki sposób rosół serwował właśnie bardzo często mój kochany Dziadziuś. Pycha! Do tego duża ilość posiekanej natki zielonej pietruszki. Możemy dodać osobno ugotowaną fasolę (jaś); ja użyłam (wersja szybsza) białą fasolę bonduelle- (to fasola gotowana na parze 250g). Polecam! I zachęcam do wypróbowania!

Autor: smakiszczescia

Smaki szczęścia ze szczyptą pikanterii... W moich kulinarnych poczynaniach łączę różne smaki, które komponują się w wyśmienitą całość i dostarczają niezapomnianych doznań... Gotowanie to moja pasja; w kuchni się realizuję i odpoczywam...

17 myśli na temat “Rosół z białą fasolą”

 1. ja w moim rodzinnym domu jadałam rosół co niedzielę:) bywało, że na niego narzekałam ale teraz tak strasznie mi go brakuje:( ostatni raz to chyba z rok temu już jadłam rosół… muszę spróbować z kilkoma rodzajami mięsa, bo zazwyczaj gotowaliśmy tylko z kury:)

 2. Pożyczka Na Dowód Szybka Kasa Dzisiaj

  Co zrobić, aby otrzymać pożyczki pozabankowe na naszej stronie? Skorzystaj z kalkulatorów, które dla ciebie przygotowaliśmy. Podając w nich wysokość pożyczki, którą chcesz uzyskać i okres jej spłaty, otrzymasz do wyboru kilka najlepszych propozycji. Od razu dowiesz się tego, ile taka pożyczka będzie cię kosztowała oraz jakie opłaty są z nią związane. Istniejemy na rynku od wielu lat i każdego dnia udzielamy nowe pożyczki pozabankowe w ilości do kilkudziesięciu do nawet kilkuset wniosków. Tak wielka liczba pożyczek sprawia, że korzystając z naszych usług, możesz liczyć na uzyskanie najlepszej oferty na rynku, niedostępnej w innych firmach oferujących pożyczki pozabankowe.

  http://eaamongolia.org/vanilla/discussion/144695/szybkie-pozyczki-kredyty-pomoc-finansowa-kredyty-na-dowod-pozyczki-bez-dodatkowych-za%C5%9Bwiadczen-of
  http://chertanovo.me/blog/6141.html
  http://vasayel.com/user/profile/2
  http://myleszobo814.blog2learn.com/482728/the-chwil-wka-radom-diaries
  http://sa.eharaj.com/author/michalhowar/

  Prowizja oscyluje z reguły w granicach 2% i jest pobierana tylko od sprzedającego, a pośrednik który taką ofertę przyjął, promuje ją w sposób jawny (podaje dokładne dane lokalizacyjne nieruchomości oraz często kontakt bezpośredni do właściciela) – co w przypadku wyroku sądu może być teraz trudne i doprowadzić do spadku jakości w obsłudze takich umów. Gdybym był pośrednikiem i znał decyzję sądu stwierdziłbym, że umowa na wyłączność nie chroni już moich interesów.

 3. Dobry, rzeczowy, konkretny, bez przysłowiowego
  lania wody. Nie cierpię artykułów które nic nie wnoszą i są pisane chyba dla samego pisania.

  Tutaj mamy ewidentne przeciwieństwo tego. I to mnie niezmiernie cieszy.
  Pozdrawiam autora i czekam na więcej

 4. Dobry, rzeczowy, konkretny, bez przysłowiowego lania wody.
  Nie cierpię artykułów które nic nie wnoszą i są pisane chyba dla samego pisania.
  Tutaj mamy ewidentne przeciwieństwo tego. I to
  mnie niezmiernie cieszy. Pozdrawiam autora i czekam na więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.